Dni Stalowej Woli 2014: T-love i Dżem

Wybierają się

Lokalizacja na mapie

Wczytywanie mapy
Stalowa Wola, Poland

Najbardziej aktywni...

Polecamy...

  • maxnuta.pl/
  • http://www.dodajsprzedaj.pl/
  • image
  • kagus.pl
  • http://free-fun.pl/
Dni Stalowej Woli 2014: T-love i Dżem
Czas
Od : czwartek, 01.05.2014 00:00
Do : niedziela, 04.05.2014 23:59

(Czas zakończenia wydarzenia podany jest w przybliżeniu)

Miejsce
Krótki opis
Moderator
Dostępne miejsca
Brak limitu
Data dodania wydarzenia
dnia: 26-03-2013 , o godzinie: 08:11:30
W tym roku organizatorzy zapewnią mieszkańcom nie lata gratkę. Podczas tegorocznych obchodów dni miasta zobaczymy gwiazdy lat 90-tych. Będą to między innymi T-Love oraz Dżem. Świętowanie będzie trwało od 2 do 4 maja 2014 roku.

 Pierwszego dnia obchodów, czyli 2 maja, jak co roku już odbędzie się Cross Country o Puchar Prezydenta Stalowej Woli. W ten dzień również przypada Święto Flagi. Mieszkańcy miasta współnie przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli rozłożą wielką flagę oraz odbędzie się kolejna edycja 'Wniebogłosów' z przebojami socrealizmu, z pieśniami masowymi, piosenkami inspirowanymi folklorem i muzyką rozrywkową. Wieczorem odbędzie się koncert zespółu T-Love

3 Maja na stalowowolskiej scenie muzycznej wystąpią uzdolnieni muzycy ze Stalowej Woli: Wiesław Gałczyński, Paweł Gielarek oraz Jan Kiedrzyński. Gwiazdą wieczoru będzie zespółThe Smiles.

 

4 Maja, w ostatni dzień obchodów dni miasta zagra legendarny zespół DżemUwaga!!! poniżej znajduje się materiał archiwalny i służy jako ciekawostka

Znamy gwiazdy Dni Stalowej Woli!

Tegoroczne obchody Dni Stalowej Woli rozpoczną się 1 maja. Podczas ich trwania odbędzie się wiele interesujących imprez o charakterze sportowym, historycznym i kulturalnym. Nasze miasto będzie świętować przez pięć dni.

Z pewnością na placu przed Miejskim Domem Kultury jak co roku nie zabraknie sceny, parasoli, stoisk handlowych i punktów gastronomicznych, zaś program artystyczny przyciągnie wielu gości, również spoza miasta. 

Tradycyjnie 1 maja odbędzie się rowerowy Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta. Ponadto mieszkańcy będą uczestniczyć w "Dniu Chińskim", który jest organizowany we współpracy z firmą LiuGong Machinery Poland oraz wspólnej inicjatywie stalowowolskich chórów - "Wniebogłosy". Tym razem w repertuarze piosenek socrealistycznych. 2 maja świętować będziemy Dzień Flagi. Weźmiemy udział w naukowym przedsięwzięciu pod nazwą "Technopolis" oraz Gali Orkiestr Dętych. 3 maja to Święto uchwalenia Konstytucji. Tego dnia odbędzie się również koncert zespołów folklorystycznych z Włoch oraz Zespołu Pieśni i Tańca "Lasowiacy" im. Ignacego Wachowiaka. 4 maja zagrają dla nas polski zespół crossoverowy Lao-Che oraz wokalistka Monika Brodka. 5 maja Dni Stalowej Woli zakończy występ Kabaretu Młodych Panów, formacjiLuxtorpeda oraz Wilki. Dzień 5 maja będzie dniem świętowaniaJubileuszu 75-lecia HSW S.A. Będzie więc moc atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco na łamach Stalowka.NET.

źródło: http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=10149