ZLOT GWIAŹDZISTY 2014 ZJAZD MOTOCYKLOWY, JASNA GÓRA

Wybierają się

Lokalizacja na mapie

Wczytywanie mapy
Czestochowa, Poland

Najbardziej aktywni...

Polecamy...

  • http://www.dodajsprzedaj.pl/
  • http://free-fun.pl/
  • kagus.pl
  • maxnuta.pl/
  • image
ZLOT GWIAŹDZISTY 2014 ZJAZD MOTOCYKLOWY, JASNA GÓRA
Czas
niedziela, 20.04.2014

(Czas zakończenia wydarzenia podany jest w przybliżeniu)

Miejsce
Krótki opis
Impreza cykliczna
Moderator
Dostępne miejsca
Brak limitu
Data dodania wydarzenia
dnia: 15-04-2013 , o godzinie: 07:37:14

Ponieważ od pewnego czasu Zlot Gwiaździsty podzielił się na dwie imprezy organizowane przez różne organizacje. Chcieliśmy zaznaczyć, że zlot ten odbywał się zawsze w trzecią niedzielę kwietnia. Pragniemy poinformować również, że my jako zespół free-fun.pl nie wchodzimy w żadne rozgrywki polityczne i podajemy program obydwóch imprez. Równocześnie ubolewamy nad podzieleniem imprezy na dwie części i niepotrzebne zamieszanie jakie im towarzyszy. Panowie organizatorzy, pogódźcie się w końcu, zgoda buduje, niezgoda rujnuje, co zresztą widać po malejącej frekwencji każdego roku. Wybór zlotu zależy jak zawsze od Was Panowie motocykliści. Pozdrawiamy, szerokości i dobrej przyczepności.

W pierwszym terminie 12-13 kwietnia

źródło: https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Mi%C4%99dzynarodowy-Motocyklowy-Rajd-Katy%C5%84ski/336417396377655

Oraz w drugim terminie 26 kwietnia

Zjazd Moto 2014 plakat

 WAŻNE ! ! !

Koleżanki i Koledzy Motocykliści !

Kiedy planowaliśmy w ubiegłym roku nasze tegoroczne spotkanie – Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy, nie przypuszczaliśmy, że tego samego dnia – 27 kwietnia 2014r. nasz Papież Jan Paweł II zostanie wyniesiony na ołtarze i ogłoszony świętym. To wielkie wydarzenie dla całego chrześcijańskiego świata, którego przecież częścią jesteśmy.

Pełni radości, oczekując na ten dzień, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu naszego Zjazdu i zapraszamy Was na motocyklowe uroczystości do Częstochowy.

w sobotę, 26 kwietnia 2014 r.:

#   na Jasnej Górze o godz.13.oo uroczysta Msza Św, poprzedzona Paradą Motocykli  (rozpoczęcie Parady godz. 11.30 ). Przejazd od stadionu żużlowego (SGP „Arena Częstochowa” ul. Olsztyńska 123,http://www.arenaczestochowa.com/stadion/dojazd-na-stadion/), Alejami Najświętszej Maryi Panny na Błonia Jasnogórskie. Pojedziemy pięknie odrestaurowanymi Alejami – środkowym deptakiem, którym zawsze zmierzają na Jasną Górę pielgrzymi.

#   w czasie Motocyklowego Zjazdu Gwiaździstego odbędzie się impreza towarzysząca - „III Ogólnopolskie Dni Motocyklowe”, organizowane przez firmę  Custom Bike Works Ltd. ( koncerty, prezentacje, moto kiermasz oraz stoiska gastronomiczne w centrum miasta). Więcej informacji: www.c-b-w.pl

 #   Klub Motocyklowy „Jura Riders” TCM organizuje akcję „MotoSerce”.
Więcej informacji: www.jurariders-tcm.pl

Zarząd Stowarzyszenia.

23.01.2014

 

 
 

 

plakat MOTOcyklowy zjazd zmiana


źródło: http://motozjazd-czestochowa.pl/


Uwaga!!! poniżej znajduje się materiał archiwalny

X ZLOT MOTOCYKLOWY IM. KSIĘDZA UŁANA ZDZISŁAWA PESZKOWSKIEGO, JASNA GÓRA 2013 (ZLOT GWIAŹDZISTY)

Podczas konferencji Wiktor Węgrzyn, prezes Stowarzyszenia zaprezentował list do Prezydenta Częstochowy, Pana Krzysztofa Matyjaszczyka informując w nim o terminie rozpoczęcia sezonu na Jasnej Górze w 2013 roku. Uroczysty zlot im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego nastąpi w dniach 20-21 kwietnia 2013 roku. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. 
O wszystkich zachodzących zmianach będziemy starać informować was na bieżąco.
UWAGA! 
Organizator zlotu znowu zaczął kombinować, Węgrzyn zmienił datę rozpoczęcia na 13-14 kwietnia [(http://www.rajdkatynski.net/images/dokumenty/Komunikat%201-13.pdf). Większość motocyklistów i tak przyjedzie w stałym terminie jakim jest trzeci weekend kwietnia. Jak wiemy, jest to już X jubileuszowy zlot. Nie dajmy sobą manipulować! Wszyscy spotkajmy się w dniu 20-21 tak, jak to do tej pory się odbywało.

Zadeklarujcie swoje przybycie :) I szerokiej drogi LwG!

Strona imprezy: http://www.facebook.com/events/423503317717994/

TYP EVENTU ZLOT

DATA ROZPOCZĘCIA 20.04.2013 DO START GODZINA 08:00
źródło: http://lewawgore.pl/zlot/8193;jsessionid=7533F0BB944643ED75EADBF5BA32F24F?0