Dni Polkowic 2014, zagrają: Ira, Kombi, Ewa Farna, Pokahontaz, Honey

Wybierają się

Najbardziej aktywni...

Polecamy...

  • maxnuta.pl/
  • kagus.pl
  • http://www.dodajsprzedaj.pl/
  • image
  • http://free-fun.pl/
Dni Polkowic 2014, zagrają: Ira, Kombi, Ewa Farna, Pokahontaz, Honey
Czas
Od : sobota, 14.06.2014 00:00
Do : niedziela, 15.06.2014 23:59

(Czas zakończenia wydarzenia podany jest w przybliżeniu)

Krótki opis
Moderator
Dostępne miejsca
Brak limitu
Data dodania wydarzenia
dnia: 27-05-2013 , o godzinie: 08:36:52
DNI POLKOWIC 2014


14 czerwca
Polkowickie Centrum AnimacjiSkalników 4, 59-100 Polkowice
DNI POLKOWIC
14 – 15 czerwca 2014 r.


14 czerwca – sobota

14.30 spektakl dla dzieci ”Czerwony kapturek” - Teatr Baj Pomorski z Torunia
16.00 „Zryw Wolnych Serc” w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki - program Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”
17.00 NEONÓWKA
18.30 POKAHONTAZ
20.30 HONEY
22.00 IRA


15 czerwca – niedziela

15.00 spektakl dla dzieci „Przypadki doktora Bonifacego Trąbki” - Teatr Baj Pomorski z Torunia
16.00 WOJCIECH GĄSSOWSKI
17.00 TURNIEJ GMINA - POWIAT
18.30 KABARET NOWAKI
20.00 EWA FARNA
22.00 KOMBIIW programie także plener malarski i rzeźbiarski, konkursy dla dzieci i młodzieży, kącik plastyczny dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji.

źródło: https://www.facebook.com/events/1599921830231924/?source=73

Impreza cykliczna odbywająca się zwykle w czerwcu

Uwaga artykuł ten został dodany w ramach przypomnienia, naprowadzenia użytkowników serwisu na wydarzenie cykliczne. Nie zawiera on jednak aktualnych danych imprezy. Czas wydarzenia podany jest tutaj w przybliżeniu. Jeżeli będziemy już posiadać informacje na temat zbliżającej się uroczystości będą one od razu dodane. Proponujemy więc sprawdzać informacje na stronie w wyżej podanym okresie wydarzenia.

Zachęcamy również do samodzielnego sprawdzenia aktualnych informacji na stronach lokalnych wydarzenia np.:
www.pca.pl

Istnieje również możliwość samodzielnego dodania takich informacji za pomocą formularza http://free-fun.pl/utworz-wydarzenie Aby uzyskać dostęp do formularza należy najpierw się zarejestrować

Uwaga!!! poniżej znajduje się materiał archiwalny.

Dni PolkowicDNI POLKOWIC Polkowice w tym roku hucznie rozpoczynają wakacje: w dniach 28 – 30 czerwca odbędą się Dni Polkowic. JULA, Luxtorpeda, Happysad i Kamil Bednarek to tylko część...Cena biletu: wstęp wolny

DNI POLKOWIC 
Polkowice w tym roku hucznie rozpoczynają wakacje: w dniach 28 – 30 czerwca odbędą się Dni Polkowic. JULA, Luxtorpeda, Happysad i Kamil Bednarek to tylko część gwiazdorskiej obsady.

Znany jest już termin tegorocznych dni miasta - ostatni weekend czerwca, a zarazem pierwsze dni wakacji. Organizator, Polkowickie Centrum Animacji, przewidział mnóstwo atrakcji i niespodzianek, zapowiada się więc ciekawy początek lata.
Dni Polkowic tradycyjnie rozpocznie „Przegląd twórczości lokalnej”. Dla jednych to doskonała okazja, żeby wykazać się swoimi talentami, dla drugich - żeby wysłuchać miejscowych artystów. Ponadto lokalne instytucje zaprezentują swoje stoiska. Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie uwielbiana przez młodzież wokalistka - JULA.
W sobotę już po raz czwarty, odbędzie się Turniej Gmina vs Powiat, w którym zmierzą się pracownicy Urzędu Gminy i Starostwa Powiatowego. 29 czerwca zobaczymy również program estradowo-kabaretowy w wykonaniu aktorskiego małżeństwa Katarzyny i Cezarego Żaków. Na tym jednak nie koniec - wieczorem wystąpi grupa Lemon, a godzinę później Luxtorpeda. Oba zespoły zostały nominowane do nagrody Fryderyk 2013.
Ostatni dzień święta miasta to kabaretowy występ Grzegorza Halamy i niezwykłe koncerty. Na scenie pojawi się Kamil Bednarek, finalista programu „Mam talent”. Zespół Happysad w rockowym rytmie zakończy tegoroczne Dni Polkowic. 
Niespodzianki czekają również na dzieci, dla których organizatorzy przygotowali specjalny program. W sobotę będą się bawić podczas koncertu Kosmokwaków, a w niedzielę zobaczą spektakl „Tymoteusz Rymcimcim” w wykonaniu Teatru Promyk z Poznania. Poza tym 29, jak i 30 czerwca najmłodsi zobaczą prawdziwą Akademię Cyrkową. Piątka artystów - żonglerzy, clowni i akrobaci zaprezentują magiczne cyrkowe show, a także poprowadzą warsztaty, zabawy i konkursy.
Dni Polkowic odbędą się w Centrum Piknikowym. Organizatorzy zapewniają, że przez trzy dni nikt nie będzie się nudził.

Więcej informacji na stronie www.pca.pl oraz pod nr tel.: 76 746 88 18.


Polkowice Kino Polkowickiego Centrum Animacji 2013-06-28 – 2013-06-30