Dni Gołdapi 2014 zagra zespół Bracia

Wybierają się

Lokalizacja na mapie

Wczytywanie mapy
Gołdap, Poland

Najbardziej aktywni...

Polecamy...

  • http://free-fun.pl/
  • maxnuta.pl/
  • kagus.pl
  • http://www.dodajsprzedaj.pl/
  • image
Dni Gołdapi 2014 zagra zespół  Bracia
Czas
Od : piątek, 18.07.2014 00:00
Do : sobota, 19.07.2014 23:59

(Czas zakończenia wydarzenia podany jest w przybliżeniu)

Miejsce
Krótki opis
Impreza cykliczna odbywająca się zwykle w drugiej połowie lipca
Moderator
Dostępne miejsca
Brak limitu
Data dodania wydarzenia
dnia: 11-07-2012 , o godzinie: 10:56:17

Koncertowe Dni Gołdapi 2014GOŁDAP. Podczas tegorocznych Dni Gołdapi będą dwa koncertowe wieczory: w piątek 18 lipca i w sobotę 19 lipca. Piątek będzie miał jak zawsze charakter taneczny. Na scenie zobaczymy zespoły Infactor i Extazy. Później będzie można pobawić się podczas dyskoteki pod gwiazdami.

W sobotę na scenie najpierw wystąpią Ukryta Strona Miasta i Photony, a po nich gwiazda wieczoru – zespół  Bracia.źródło: http://www.goldap.info/goldap/wiadomosci/14024-koncertowe-dni-goldapi-2014

Impreza cykliczna odbywająca się zwykle w drugiej połowie lipca

Uwaga artykuł ten został dodany w ramach przypomnienia, naprowadzenia użytkowników serwisu na wydarzenie cykliczne. Nie zawiera on jednak aktualnych danych imprezy. Czas wydarzenia podany jest tutaj w przybliżeniu. Jeżeli będziemy już posiadać informacje na temat zbliżającej się uroczystości będą one od razu dodane. Proponujemy więc sprawdzać informacje na stronie w wyżej podanym okresie wydarzenia.

Zachęcamy również do samodzielnego sprawdzenia aktualnych informacji na stronach lokalnych wydarzenia np.:
http://www.goldap.info/

Istnieje również możliwość samodzielnego dodania takich informacji za pomocą formularza http://free-fun.pl/utworz-wydarzenie Aby uzyskać dostęp do formularza należy najpierw się za-rejestrować.

Uwaga!!! poniżej znajduje się materiał archiwalny


Dni Gołdapi 2012

Tegoroczne Dni Gołdapi odbędą się w dniach 20-22 lipca. Na scenie na targowicy jak zawsze zobaczymy wykonawców różnych nurtów muzycznych. Będzie też dyskoteka pod gwiazdami. Całość poprowadzi niezawodny Szymon Kozicz z Radia 5.
W piątek to zgodnie już z pewną tradycją dzień disco polo. Na scenie zobaczymy zespół najpierw zespół Summer Night, a następnie gwiazdę wieczoru - Skaner. Po koncertach odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzą DJ Simon & DJ Zoot. Potrwa ona do około godziny 1.00. W sobotę wystąpią zespoły Flesh CreepThe Bardons i Gienek Loska Band. Na scenie zobaczymy też drużynę Panasewicza z programu „Bitwa na głosy". W niedzielę zagrają zaś: SierociniecPopiół iHappysad. Ten ostatni zespół wybrali internauci w głosowaniu przeprowadzonym w lutym br. przez Dom Kultury.

Wstęp na wszystkie koncerty będzie jak zawsze bezpłatny. Szczegółowy program tegorocznych Dni Gołdapi zostanie podany przez Dom Kultury w najbliższym czasie.

źródło: http://www.goldap.info/wiadomosci/9256-dni-goldapi-za-miesiac-i-kilka-dni.html