>>> Zobacz wiecęj wydarzeń w lokalizacji: województwo Warmińsko-Mazurskie , Elbląg

>>> Zobacz wiecęj wydarzeń z kategorii: Regionalne


Dni Elbląga


Dni Elbląga

Miejsce: Elbląg, Polska

Dodane przez Marek w dniu:
   poniedziałek, 16-07-2012 10:56

Kategorie: RegionalneImpreza cykliczna odbywająca się zwykle na początku sierpnia Uwaga artykuł ten został dodany w ramach przypomnienia, naprowadzenia użytkowników serwisu na wydarzenie cykliczne. Nie zawiera on jednak aktualnych danych imprezy. Czas wydarzenia podany jest tutaj w przybliżeniu. Jeżeli będziemy już posiadać informacje na temat zbliżającej się uroczystości będą one od razu dodane. Proponujemy więc sprawdzać informacje na stronie w wyżej podanym okresie wydarzenia. Zachęcamy również do samodzielnego sprawdzenia aktualnych informacji na stronach lokalnych wydarzenia np.: http://info.elblag.pl/ Istnieje również możliwość samodzielnego dodania takich informacji za pomocą formularza http://free-fun.pl/utworz-wydarzenie Aby uzyskać dostęp do formularza należy najpierw się zarejestrować Uwaga!!! poniżej znajduje się materiał archiwalny
Dni Elbląga 2012 połączone z Letnią Sceną Eski. Czy będzie gorąco?
 


Dni Elbląga to największa jak do tej pory impreza kulturalna organizowana przez Urząd Miejski. Tak elblążanie oraz przybyli turyści bawili się rok temu (fot. archiwum redakcji)

 
Jakie imprezy przewidziało dla elblążan Miasto na lato 2012? Czy będzie to gorący sezon, czy spodziewać sie możemy raczej letnich wrażeń? Mamy przecież działające od niedawna Radio Eska i coroczną imprezę Miasta - Dni Elbląga. Wydawać by się mogło, że Miasto ma więc w zanadrzu przynajmniej dwie imprezy, którymi uraczy mieszkańców podczas letnich, elbląskich dni. Jak się jednak okazuje obydwie imprezy połączono w jedną zabawę, pod wspólną nazwą Letnia Scena Eski - Dni Elbląga 2012, która odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2012.
Jeszcze w marcu, Rafał Gruchalski, dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego tak mówił o letniej imprezie - Tegoroczne Dni Elbląga trwać będą od 3 do 5 sierpnia. - Początkowo planowaliśmy, że święto Miasta odbędzie się od 10 do 12 sierpnia. Zmieniliśmy jednak datę imprez ze względu na ważne religijne święto. W Elblągu bowiem wierni uczestniczyć będą w nabożeństwach związanych z obecnością kopii obrazu jasnogórskiego. - mówił wtedy Gruchalski. Od tego czasu przygotowania do Dni Elbląga ruszyły pełną parą. Dzisiaj, 14 maja, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Elblągu zamieszczono dokument o zamiarze zawarcia umowy na "Opracowanie i realizację autorskiego programu imprezy Letnia Scena Eski - Dni Elbląga 2012 w terminie od 03.08. - 05.08.2012 roku na placu PWSZ w Elblągu przy Al. Grunwaldzkiej". Z dokumentu wynika, że przygotowanie i realizację imprezy Miasto ma zamiar powierzyć w całości producentowi eventów i muzycznych formatów telewizyjnych, firmie Promotor United Entertainment Sp. z o.o. z Warszawy, która odpowiedzialna jest za takie muzyczne imprezy jak ESKA Music Avards Festival, Sopot Hit Festiwal czy Hity na Czasie.  Na „Letniej Scenie Eski - Dniach Elbląga 2012”, bo taką nazwę w całości będzie nosiła ta impreza, zobaczymy takie zespoły jak: Afromental, Blue Cafe, Wet Fingers i Feel. Z solistów bawić nas będą Kayah i Piasek. Podczas imprezy wystąpią także artyści klubowi: Nycer, Robert M, Dj Puoteck i Artento Divini. Trzydniową zabawę w plenerze ma zakończyć przewidziany na godzinę 22.00 pokaz sztucznych ogni lub pokaz laserowy. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się konferansjerką całej imprezy, gdyż wybór prowadzącego leży w gestii firmy realizujacej elbląską imprezę. Rzeczona firma ma również zadbać o przygotowanie sceny,  jej nagłośnienie i oświetlenie, ma dostarczyć przynajmniej jeden telebim, zapewnić ochronę artystów i ich nocleg a także zająć się ochroną sceny i terenu imprezy, zabezpieczyć warunki sanitarne i uprzątnąć teren muzycznej imprezy najpóźniej do dnia 7 sierpnia 2012 roku. Koszt całej letniej zabawy szacowany jest na poziomie ubiegłorocznego widowiska, czyli ok. 400 tysięcy złotych.
źródło: http://info.elblag.pl/5,24378,Dni-Elblaga-2012-Jest-nowy-termin-Miejsce-i-budzet-bez-zmian.html

Kolejne daty wydarzenia: Obserwuj
piątek, 01-08-2014 01:00 - poniedziałek, 04-08-2014 00:59
sobota, 01-08-2015 01:00 - poniedziałek, 03-08-2015 00:59


Opinie komentarze FB i nasze