Dni Lubawy 2014

Twoja odpowiedź

Potwierdź swój udział

Wybierają się

Lokalizacja na mapie

Wczytywanie mapy

Najbardziej aktywni...

Polecamy...

  • kagus.pl
  • http://www.dodajsprzedaj.pl/
  • maxnuta.pl/
  • http://www.dookolapolski.com.pl/

Partnerzy...

Dni Lubawy 2014
Czas
Od : piątek, 15.08.2014 00:00
Do : niedziela, 24.08.2014 23:59

(Czas zakończenia wydarzenia podany jest w przybliżeniu)

Miejsce
Krótki opis
Moderator
Dostępne miejsca
Brak limitu
Data dodania wydarzenia
dnia: 20-08-2013 , o godzinie: 09:20:55

Impreza cykliczna odbywająca się zwykle w sierpniu

Uwaga artykuł ten został dodany w ramach przypomnienia, naprowadzenia użytkowników serwisu na wydarzenie cykliczne. Nie zawiera on jednak aktualnych danych imprezy. Czas wydarzenia podany jest tutaj w przybliżeniu. Jeżeli będziemy już posiadać informacje na temat zbliżającej się uroczystości będą one od razu dodane. Proponujemy więc sprawdzać informacje na stronie w wyżej podanym okresie wydarzenia.

Zachęcamy również do samodzielnego sprawdzenia aktualnych informacji na stronach lokalnych wydarzenia np.:
http://lubawa.wm.pl/

Istnieje również możliwość samodzielnego dodania takich informacji za pomocą formularza http://free-fun.pl/utworz-wydarzenie Aby uzyskać dostęp do formularza należy najpierw się zarejestrować


Uwaga!!! poniżej znajduje się materiał archiwalny.

Zakopower i De Mono na Dniach Lubawy

 
Zakopower i De Mono na Dniach Lubawy

Tego lata Lubawa gościła już gwiazdy "wielkiego formatu" - zespół Bajm i grupę Lemon. Jednak to jeszcze nie koniec atrakcji w te wakacje, bo przed nami Dni Lubawy i Święto Mleka, podczas których wystąpią zespoły Zakopower i De Mono.

Redakcja poleca:

Dni Lubawy - Regionalne Święto Mleka z Mlekovitą 2013 zaplanowano w weekend 24 i 25 sierpnia na Stadionie Łazienkowskim. Impreza od lat organizowana przez lubawski Urząd Miasta i firmę Mlekovita jest zawsze hucznym wydarzeniem na zakończenie wakacji. A na koncerty organizowane w Lubawy przyjeżdża wiele osób z całego regionu. 


Tegoroczne Dni Lubawy zapowiadają się równie atrakcyjnie, jak w poprzednich latach, a miłośnicy polskich przebojów muzyki pop, będą mieli okazję do zabawy na koncertach gwiazd. W sobotę wieczorem, 24 sierpnia wystąpi Zakopower znany m.in. z piosenki "Boso", natomiast w niedzielę, 25 sierpnia dla lubawskiej publiczności wystąpi grupa De Mono, której utwory to m.in. "Póki na to czas", "Statki na niebie", "Znów jesteś ze mną" itd. Zapraszamy!

źródło: http://lubawa.wm.pl/166977,Zakopower-i-De-Mono-na-Dniach-Lubawy.html#axzz2bx7FppOq